O nas

Zakład Betoniarski ZWOLBET powstał w 1988 roku.
Od początku swej działalności zajmował się produkcją elementów drobnowymiarowych dla budownictwa mieszkaniowego.
W 2005 r. ZWOLBET Zakład Betoniarski przekształca się w ZWOLBET PHU Zakład Budowlany i poszerza działalność o sprzedaż materiałów budowlanych wiodących producentów z całego świata. Większa powierzchnia magazynowa a co za nią idzie - szersza oferta pozwala na kompleksową obsługę każdego Klienta. Zaopatrujemy budowy od A do Z.

W swojej ofercie produkcyjnej posiadamy materiały do wznoszenia fundamentów, ścian i stropów. ZWOLBET specjalizuje się głównie w produkcji stropów gęstożebrowych TERIVA o rozpiętości belek do 7,80m, bloczków betonowo-fundamentowych: 38x25x12, pustaków z keramzytu 49x24x24, 49x24x12 tj. na mur z późniejszym dociepleniem.

    Ponadto posiadamy w swoim asortymencie m.in.:
  • - nadproża L19
  • - pustaki keramzytowe
  • - kształtki wieńcowe


W sprzedaży hurtowej dysponujemy szerokim asortymentem materiałów budowlanych od A do Z.
W swojej ofercie posiadamy towary wiodących europejskich producentów materiałów budowlanych.
Szeroka oferta materiałowa oraz własna baza transportowa pozwala nam na pełne zabezpieczenie nawet największych inwestycji budowlanych.


Nasze produkty, dzięki dużej różnorodności wykorzystywane są do wznoszenia domów jednorodzinnych, pawilonów handlowych, magazynów itp. Prowadzimy bieżące badania laboratoryjne swoich produktów i posiadamy wymagane certyfikaty oraz deklaracje zgodności.
Produkcja odbywa się na technologicznie bardzo nowoczesnych urządzeniach, które wraz z wysoce wykwalifikowanym personelem zapewniają najlepszą jakość wyrobów i obsługę Klienta. Głównymi naszymi odbiorcami są nabywcy indywidualni.

Zaopatrują się u nas Klienci budujący domki jednorodzinne. Posiadamy własny transport, co ułatwia dostarczenie zakupionego towaru bezpośrednio na miejsce prowadzonej inwestycji. Realizujemy również większe zamówienia. Zaopatrzyliśmy w nasz asortyment m.in. budowę NETTO w Skwierzynie, supermarketu w Sulęcinie. Na terenie Gorzowa i okolic jest kilkaset budów wykonanych z naszego materiału - od fundamentu aż po dach.