Adres:
ul. Lipowa 16A
Glinik
Lubuskie
Deszczno
Polska
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
+48 95 751 30 56
Faks:
605 592 771
Telefon komórkowy:
500 139 948
Pobierz informację jako: Wizytówka
Send an Email
(opcjonalnie)
Dodatkowe informacje:

   Firma ZWOLBET oferująca profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie produkcji elementów drobnowymiarowych z betonu i obsługii inwestycji budowlanych. Rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku, zaczynając od produkcji dachówki cementowej zakładowej. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy zaczęto wprowadzać szeroką gamę produktów budowlanych.

   Obecnie ZWOLBET zajmuje się produkcją betonu towarowego, który jest dostarczany za pomocą betonomieszarek oraz pomp do betonu. Gotowa masa betonowa w profesjonalny sposób jest dostarczana na miejsce budowy.

            Ponadto produkujemy:

  • Bloczki betonowe
  • Pustaki szalunkowe
  • Pustaki Leca keramzyt
  • Bloki betonowe
  • Stropy Teriva
  • Płyty drogowe

   Nad produkcją czuwa nasz sztab wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim stażem, który dba o najwyższą jakość produkowanych materiałów. Systematycznie inwestujemy w nowoczesne technologie, podnosząc wymagania jakościowe produkowanych materiałów.
   Dzieki dobrze rozwiniętej flocie pojazdów specjalistycznych relizujemy zlecenia o dowolnym stopniu trudności. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie ustalając każdą kwestie z klientem.
   W 2018 roku nasza firma została wyróżniona w konkursie NAWIGATOR BIZNESU MOF-GW w kategorii "Firma z marką" co potwierdza rzetelność i zaangażowanie w naszą pracę.