Stropy Teriva to najpopularniejsze stropy gęstożebrowe. Strop zbudowany jest z prefabrykowanych belek kratownicowych, które rozpostarte są pomiędzy ścianami nośnymi budynku, oraz pustaków wypełniających. Elementy stropu Teriva zabetonowuje się od góry warstą nadbetonu, która daje wytrzymałość i sztywność konstrukcji.Stropy TERIVA są monolityczno-prefabrykowanymi stropami gęstożebrowymi, belkowopustakowymi. Stropy te składają się z kratownicowych belek stropowych, pustaków keramzytowych, kształtek wieńcowych oraz betonu układanego na budowie.

 stropy teriva schemat zwolbet

  • Stropy teriva wykazują bardzo wysoką odporność ogniową.
  • izolacja akustyczna stropów teriva – odpowiednio wykonana powierzchnia podłogi spełnia wszystkie wymogi w budownictwie mieszkalnym. Właściwie wzmocniona i zabezpieczona, może dodatkowo być wykorzystywana jako konstrukcja stropu w budynkach użyteczności publicznej i większych pomieszczeniach, np. magazynach.
  • Izolacyjność cieplna

Po zastosowaniu szalunku traconego tzw. kształtek wieńcowych belka stropowa stropu teriva wchodzi w wieniec co powoduje, że nie występuje efekt klawiszowania

Certyfikaty

 

O nas

ZWOLBET PHU ZAKŁAD BUDOWLANY


woj. lubuskie
Glinik ul. Lipowa 16A, 66-446 Deszczno
95 751 30 56  500 139 948  605 592 771
biuro@zwolbet.pl
Pn-Pt: 07.00 - 16.00
Sob: 08.00 - 13.00

Nasz Facebook